Referenties / Partners

Dit zijn bedrijven waar wij mee samenwerken:

La Petit Fute  

Haarlem Canal Tours: www.haarlemcanaltours.com

I Amsterdam   www.iamsterdam.com/nl

Bezoekerscentrum Nationaal Park De Kennemerduinen:www.np-zuidkennemerland.nl/…/bezoekerscentrum-de-kennemerduinen

Keukenhof: www.keukenhof.nl

Landgoed Duin en Kruidberg: www.duin-kruidberg.nl

Rick Steves Europe:    www.ricksteves.com

Taschen com/36 hours

The New York Times 36 hours 

City Marketing Haarlem VVV : www.vvvhaarlem.nl

De FietsFanaat te Haarlem: www.defietsfanaat.nl

Holland Natuurlijk  www.hollandnatuurlijk.nl

Hotel Staats: www.hotelstaats.nl

Hotel Carlton Square Hotel: www.carlton.nl

Hotel Haarlem Zuid (van der Valk): www.hotelhaarlem.nl

Hotel stempels : info@stempelsinhaarlem.nl

Joops Hotel : info@joopshotel.nl

Hotel Malts: www.maltshotel.nl

Hotel Golden Tulip Lion d’Or: www.goldentulip.com

Bed en Breakfast Where Els: www.wherels.nl

Fietsen.123: www.fietsen.123.nl

Summit Sports & Events BV: info@summitsports.nl VEBON en TÜV gecertificeerd

www.doepunt.nl

www.ertussenuit.com

www.allebedrijvenin.nl

www.voordelengids.eu

Nationaal Park Zuid Kennemerland, www.np-zuidkennemerland.nl

0

Your Cart